ŠVN 2. r. – Libeliče

20.-22. 3. 2023 (2. ad), 22.-24. 3. 2023 (2. bc), Naravoslovje. Odhod 10.00/prihod 14.00.

Seznam opreme

Šoštanj, 17. 3. 2023

Spoštovani starši! (2. ad)

Pa smo dočakali odhod v šolo v naravi. Juhuhuuuu!!!

Pričakujemo vas v ponedeljek od 10.00 dalje. Odhod bo ob 10.30.

Ob prihodu na cilj se bomo oglasili tako, da vas bomo pozdravili z objavo na spletni strani šole, kjer bomo v času bivanja objavili še kakšen utrinek. Vse torej lahko spremljate tam, zadnji dan bomo objavili tudi uro odhoda.

Informacij o vašem otroku na centru CŠOD Ajda ne dajejo, zato ne kličite. Če bi bilo karkoli bomo me obvestile vas.

Še enkrat opozarjamo, da otroci s seboj ne nosijo nobenih sladkarij ter mobilnih naprav.

Če je kdorkoli še pozabil na pismo, ga v ponedeljek NUJNO prinesite s sabo.

Kot zvezek naj ne nosijo šolskih, torej le nek zvezek za kakšen zapis. Igrače za prosti čas pa manjše, da gredo lepo v potovalko ali kovček.

Začenja se nepozabna dogodivščina drugošolčkov,

razredničarki Alenka in Polona

ter spremljevalka ga. Saša Kokol

Šoštanj, 17. 3. 2023

Spoštovani starši! (2. bc)

Pa smo dočakali odhod v šolo v naravi. Juhuhuuuu!!!

Pričakujemo vas v sredo od 10.00 dalje. Odhod bo ob 10.30.

Če je kdorkoli še pozabil na pismo, ga v ponedeljek NUJNO prinesite s sabo.

Začenja se nepozabna dogodivščina drugošolčkov,

razredničarki Ana in Tasja

ter spremljevalki ge. Kristina in Mateja

(Skupno 1.295 obiskov, današnjih obiskov 1)