Koncert Nine Pušlar

Nedelja, 27. 3. 2022, 18.00, športna dvorana šole

Obvestili za starše pevcev:

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 22. 3. 2022

Spoštovani starši,

v nedeljo, 27. 3. 2022,  bomo s pevci OPZ in MPZ sodelovali na koncertu Nine Pušlar. Koncert bo ob 18. 00 v šolski telovadnici. Pred začetkom  bomo imeli  še generalko. Zato Vas prosim, da otroke pripeljete k  zgornjemu vhodu v telovadnico ob 16.00.  Koncert se bo predvidoma zaključil okoli 20. ure. Zaželeno je, da imajo otroci spodnji  del oblačila (hlače ali krilo) iz jeansa, zgoraj bodo imeli pevske majice (dobijo jih v šoli).

Metka Berk, prof.

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj, POŠ Topolšica

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 22. 3. 2022

Pozdravljeni,

vabim vse pevce OPZ Topolšica, da se udeležijo nastopa na kocertu z Nino Pušlar. Tonske vaje se bodo pričele 27. 3. 2022 ob 16.00 v  OŠ v Šoštanju. Zberemo se 5 minut prej pred telovadnico OŠ Karla Destovnika Kajuha.

Koncer se prične ob 18.00 in bo trajal predvidoma dobro uro. Prosim, da svojega otroka pridete iskati pravočasno.

Učenci bodo na nastopu imeli majice pevskega zbora, ki jih bodo prejeli v petek. Majic ne perete in jih učenci vrnejo v šolo naslednji dan.

Poskrbeli bomo tudi za majhen prigrizek, saj bodo otroci prisotni na vajah in nastopu dobre 3 ure.

Mojca Šabec, prof.