Pohod mlajših na Lisco

Nedelja, 17. 6. 2018, 7.00 parkirišče pred šolo, avtobus.

Šoštanj, 11. 6. 2018

Obvestilo!

Ker smo morali včerajšnji izlet na Lisco prestaviti vas obveščam, da ga bomo izpeljali v nedeljo, 17. 6. 2018.  Prosim vas, da mi do petka javite udeležbo. Lahko tudi po telefonu (031/215 – 856).

Ob 7. uri se dobimo na parkirišču pred šolo, cena avtobusnega prevoza je 12 € za odrasle in 6 € za otroke. Predviden prihod domov je ob 16. uri.

Učenec ___________________________________ iz __________________ razreda SE BO izleta udeležil. Št. odraslih: _________________, število otrok ________________.

Spoštovani!

Izlet, ki je bil planiran v nedeljo, 10. 6. 2018, je zaradi objektivnih razlogov prestavljen na naslednjo nedeljo, 17. 6. 2018. Vsi, ki se boste pridružili na našem zadnjem pohodu vas prosim, da mi udeležbo javite do petka, 15. 6. 2018 (učenci bodo prinesli prijavnice domov v ponedeljek, 11. 6. 2018).
Hvala za razumevanje.

Mentorica: Mateja Čokelc, prof.

Šoštanj, 5. 6. 2018

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

VABILO

Spoštovani planinci in starši!

V nedeljo, 17. 6. 2018, se bomo odpravili na zadnji planinski pohod v tem šolskem letu – Lisca, ki se nahaja na  948 m nadmorske višine. Lisca je razgleden vrh, ki se nahaja severno od Sevnice. Z vrha na katerem stoji meteorološka radarska postaja je lep razgled na Posavsko – Zasavsko hribovje, del Dolenjske, kjer se lepo vidijo Gorjanci, lep je tudi pogled na daljno Notranjko, kjer nad prostranimi gozdovi izstopa Snežnik. Ob lepem vremenu pa se vidijo Julijci, kjer je najvišji Triglav, Kamniško Savinjske Alpe, del Karavank …

Ob 7.00 se bomo dobili na parkirišču OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj in se z avtobusnim prevozom odpeljali do vasi Breg ob Savi, od koder bomo nadaljevali pot peš do vrha. Vzpona je za približno 2 uri.

Cena avtobusnega prevoza za odrasle je 12€, za otroke 6€..

Zaradi lažje organizacije prevoza vas prosim, da mi udeležbo na izletu javite do petka, 8. 6. 2018.

Mentorica: Mateja Čokelc

Učenec ________________________ iz ________ razreda se bo izleta udeležil .

Št. udeležencev: ______.

Podpis staršev:

Ta vnos je bil objavljen v Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.