KD – Ob kulturnem prazniku

Torek, 7. 2. 2017, 1. ura, proslava pred slovenskim kulturnim praznikom, avla, plesne točke. 1.-9. razred. 2. nadstr. – 3 triada, 1. nadstr. – 2. triada, avla – 1. triada.

KD – Ob kulturnem prazniku, 1., 2., 3. razredi in POŠ Topolšica, 2.-5. ura. 5. bc – 2. in 3. ura, 5. a 3.-5. ura.

POŠ Topolšica, torek, 7. 2. 2017.

Topolšica, 3. 2. 2017

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Spoštovani starši!

V torek, 7. 2. 2017, planiramo dan dejavnosti – kulturni dan. Kulturni dan bo delno potekal na OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj, saj se bomo udeležili proslave, kasneje pa si bomo ogledali še gledališko predstavo Manjkajoči košek.

Odhod avtobusa v Šoštanj je že ob 7.30, zato morajo učenci v šolo priti najkasneje do 7.20. Ker moramo v Šoštanju biti ob točno določeni uri, ne bomo mogli nikogar čakati. Prosim, da poskrbite, da vaš otrok v šolo pride pravočasno.

Otroci, ki se vozijo s kombijem, pridejo pravočasno, zato bo odhod kombija potekal po ustaljenem redu.

Po predstavi se vrnemo v Topolšico, kjer potekajo dejavnosti normalno do konca, imeli bomo tudi pevske vaje.

Razredničarka