TD 6. r. – Zgodovinski viri

Ponedeljek, 13. 3. 2023, 6. ad, četrtek, 16. 3. 2023, 6. bc

OSNOVNA ŠOLA Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                                Šoštanj, 6. 3. 2023

OBVESTILO

Spoštovani!

Prihodnji teden bo tehniški dan za učence 6. a in 6. d razreda, na temo Zgodovinski viri in njihovo hranjenje, ki ga organizira Muzej Velenje. Dan dejavnosti bodo imeli v ponedeljek. 13. marca 2023. Učenci se bodo seznanili z vrstami zgodovinskih virov, z delom zgodovinarja in ustanovami, kjer delajo. Ustvarjali bodo tudi v muzejskih delavnicah (učenci s seboj prinesejo vsaj en predmet bodisi iz lesa, kovine, keramike ali porcelana).

Muzejska učna ura in delavnice znašajo 5,50 €, cena prevoza pa je 4 €, skupaj torej 9,50 €. Znesek boste poravnali po položnici. Malico bodo imeli učenci pred odhodom na dan dejavnosti.

Odhod izpred šole bo ob 8.20, iz Velenja pa se bomo vrnili med 12.15 in 12.30.

Učenci naj upoštevajo navodila učiteljev spremljevalcev. Učenci naj bodo primerno obuti in oblečeni.

Prijazno vas pozdravljam

Tanja Ferk, prof.

OSNOVNA ŠOLA Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

OBVESTILO

Spoštovani!

Prihodnji teden bo tehniški dan za učence 6. b in 6. c razreda, na temo Zgodovinski viri in njihovo hranjenje, ki ga organizira Muzej Velenje. Dan dejavnosti bodo imeli v četrtek, 16. marca 2023. Učenci se bodo seznanili z vrstami zgodovinskih virov, z delom zgodovinarja in ustanovami, kjer delajo. Ustvarjali bodo tudi v muzejskih delavnicah (učenci s seboj prinesejo vsaj en predmet bodisi iz lesa, kovine, keramike ali porcelana).

Odhod izpred šole bo ob 8.20, iz Velenja pa se bomo vrnili med 12.15 in 12.30.

Prijazno vas pozdravljam

Tanja Ferk, prof.