ND 1. in 4. t – Skrb za zdravje

Sreda, 13. 4. 2022

Spoštovani!

V sredo, 13. 4. 2022 bodo učenci 1. t in 4. t imeli zobozdravstveni pregled. S seboj prinesejo zdravstvene izkaznice.

Odhod avtobusa v Šoštanj bo ob 7.40. Poskrbite, prosim, da učenci v šolo pridejo pravočasno.

Z avtobusom se bomo peljali v eno smer. Nato bomo dan izkoristili in poskrbeli za svoje zdravje, tako da se bomo precej gibali. Ker je napovedano lepo vreme, se bodo otroci lahko za kratek čas poveselili v Tresimirjevem parku, nato se vračamo peš nazaj v Topolšico. Poskrbite, da bodo otroci primerno obuti.

Predviden strošek za prevoz z avtobusom je 1 €, ki ga boste poravnali preko položnice.

Učenci naj imajo s seboj svojo malico (kakšen sendvič, vodo), skratka, nekaj zdravega, saj ta dan skrbimo za zdravje.

Zaradi lažje organizacije bomo šolsko malico odpovedali (zato poskrbimo učiteljice).

Razredničarki