IP ŠSP Trije Kralji 2022

Koroška 7

3325 Šoštanj

IZBIRNI PREDMET ŠPORT ZA SPROSTITEV – TRIJE KRALJI

Od petka, 4. 2. 2022, do nedelje, 6. 2. 2022, bomo devetošolci OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj odšli na Tri Kralje na Pohorje

PRIPOROČAMO, DA UČENCI VZAMEJO S SABO:

• smučarsko opremo (smuči, palice, smučarski čevlji, preglejte vezi in jih po potrebi nastavite, smučarska očala, smučarska čelada, rokavice, nepremočljiva oblačila)
  • rokavice (navadne-rezervne), kapo, šal
  • obutev za po hotelu (natikači, crocsi,…)
  • 1 trenirko oz. udobna oblačila (majice, puloverji), 3-4 parov nogavic, spodnje perilo
  • pižamo
  • toaletni pribor (1 brisači, robci, zobna ščetka in zobna pasta, milo, glavnik) oz. pribor za osebno higieno
  • kremo za obraz in ustnice (zaščitno mazilo za ustnice)
  • zdravstveno kartico
  • žepnina – do 20 eur
  • družabne in namizne igre
  • mobilni telefon na lastno odgovornost
  • 6 zaščitnih mask
  • 3 teste za Covid-19

…………………………………………………………………………………………………..

Odhod bo v petek, 4. 2. 2022, ob 11.30 izpred šolske športne dvorane. Domov se bomo vrnili v nedeljo, 6. 2. 2022, predvidoma ob 14.30.

S spoštovanjem!

Telefonska številka RTC Trije Kralji – Hotel Jakec: 02/ 803 45 06

Ta vnos je bil objavljen v Izbirni predmeti, Smučanje. Zaznamek za trajno povezavo.