TD/KD – božično-novoletne delavnice

okraskiČetrtek, 25. 11. 2021, 1.-6. ure, prvi odhodi avtobusov.

Kosilo Vozni red

Dan dejavnosti bo za vse učence in učenke šole trajal od 1. do 6. šolske ure. Učenci in učenke bodo ves dopoldan v svojih matičnih razredih oz. v mehurčkih.

Kosilo bo potekalo po razporedu 5. in 6. šolsko uro.

Pouka (izbirni predmeti, dopolnilni, dodatni pouk, interesne dejavnosti) in varstva vozačev 7. in 8. šolsko uro ne bo. Odhodi avtobusov domov bodo samo PRVI.

OPB bo potekal od 13.00 ure po ustaljenem urniku.

RAZPOREDITEV DELA:

izdelava kapljic

1. do 3. razred:

Učenci in učenke bodo tekom dopoldneva ustvarjali skupaj s svojimi razredničarkami. Navodila za material bodo dobili pri svojih razredničarkah.

4. do 9. razred:

Učenke in učenci bodo tekom dopoldneva ustvarjali v svojih matičnih razredih. 2 šolski uri bodo izdelovali voščilnice, 2 šolski uri izdelek po izboru oddelka (material prinesejo s sabo, izdelek odnesejo domov) in 2 šolski uri krasili razred in izdelali okraske za božično drevo v avli.

MATERIAL, ki ga učenci od 4. do 9. razreda prinesejo v šolo za voščilnice, krašenje razreda in izdelavo okraskov za božično drevo:

– peresnica

– šestilo

– barvice in flumastri: – modro, vijolična, rumena kombinacija v različnih odtenkih

– rdeče, zelena kombinacija v različnih odtenkih

– škarje

– lepilo

– lepilni trak

– tempera barve, vodenke (za prstne odtise)

– star časopisni papir, revije za podlago pri delu

Tradicionalnega popoldanskega Bazarja na žalost ne bo, bom pa vsaj lahko izvedli dan dejavnosti skupaj v šoli in ne na daljavo tako kot preteklo šolsko leto.

Naredimo si lep predpraznični dan z upanjem na boljšo prihodnost!

Vodje dneva dejavnosti Božično-novoletne delavnice:

Magdalena Štelcer, Špela Sovič in Klementina Rednak Mežnar

(Skupno 1.087 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.