Nogomet st. dečki

V sredo, 10. 11. 2021, je v Rdeči dvorani v Velenju potekalo finale medobčinskega šolskega tekmovanja v nogometu za starejše učence. Ekipa naše šole je z odlično igro osvojila 1. mesto in si priborila naziv medobčinskega šolskega prvaka.

REZULTATI TEKEM
KDK ŠOŠTANJ : GUSTAV ŠILIH 3 : 2 LIVADA : ŠALEK 0 : 2 LIVADA : GUSTAV ŠILIH 3 : 0 ŠALEK : KDK ŠOŠTANJ 1 : 2
VRSTNI RED
1. KDK ŠOŠTANJ
2. ŠALEK
3. LIVADA
4. GUSTAV ŠILIH
Na področno tekmovanje, ki bo predvidoma v Lučah, se uvrstita ekipi OŠ KDK ŠOŠTANJ in OŠ ŠALEK.

Športna zveza Velenje
Strokovna sodelavka
Katka Geršak

10. 11. 2021, 14.00, Rdeča dvorana, finale področnega šolskega tekmovanja v nogometu za starejše učence. Odhod avtobusa je ob 13.15 izpred športne dvorane.

Nogometna šolska ekipa st. učenci 2021/2022:

Nino Praprotnik Shandor, Vladyslav Stankov, Patrik Kolenc, Jure Bernjak, Patrik Stevančević , Ožbej Javornik, Aljaž Lesnjak, Florjan Mežnar, Anže Bricman, Leon Napotnik.

Vodja ekipe: Marko Novak, prof

3. 11. 2021, 13.40, Rdeča dvorana,

predtekmovanje področnega šolskega tekmovanja v nogometu za starejše učence. Odhod avtobusa je ob 13.15 izpred športne dvorane.

Nogometna šolska ekipa st. učenci 2021/2022:

Vodja ekipe: Marko Novak, prof

Ta vnos je bil objavljen v Nogomet. Zaznamek za trajno povezavo.