Prvi šolski dan 2021

Nobena pot ni ravna,

nobena pot ni revna,

a vsaka je zahtevna

in tvoja ena sama – glavna.

(T. Pavček)

Vozni red 1. 9. 2021

Matične učilnice 2021/22

Prijavnica VV 2021_22

Obrazec odhodi OPB 2021/22

Spoštovane učenke, učenci in starši!

CENTRALNA ŠOLA

V sredo, 1. 9. 2021, bo šola spet odprla svoja vrata. Pouk se bo za učenke in učence od 2. do 9. razreda pričel ob 7.45, za prvošolce pa ob 10.00.

Učenke in učenci od 2. do 5. razreda bodo vstopali v šolo iz šolskega igrišča (dostop iz spodnjega parkirišča), enako prvošolci skupaj s svojimi starši, učenci od 6. do 9. razreda pa počakajo pred glavnim vhodom.  Učenke in učenci bodo v šolo poklicani po imenih.

Pouk bo potekal po urniku do 13.00 ure. Učenke in učenci od 3. do 9. razreda s seboj prinesejo potrebščine glede na predmete, ki jih imajo na urniku, peresnico, copate in ključe za garderobne omarice (5. – 9. razred). Učenci 2. razreda s seboj prinesejo mapo, peresnico in copate.

Organizirano bo kosilo in OPB.

Avtobusni prevozi zjutraj bodo potekali po ustaljenem voznem redu kot lansko leto. Za domov bodo na prvi šolski dan organizirani samo eni odhodi avtobusov. Vozni red avtobusov bo objavljen na spletni strani šole v torek, 31. 8. 2021. Varstva vozačev po 13.00 uri ta dan ne bo.

V ponedeljek, 30. 8. 2021, bodo v easistentu objavljeni urniki, kjer si bodo učenke in učenci skupaj s starši lahko prebrali, v katerem razredu so in kdo je njihov razrednik.

Na avtobusih, hodnikih šole, skupnih prostorih šole in zunanjih površinah šole so obvezne maske.  Učenci od 6. do 9. razreda jih morajo uporabljati tudi v matičnih učilnicah.

Starši!

Prosim,  če učencem od 2.  do 5. razreda v beležko zapišete, kdaj jih učitelji napotijo domov oziroma če gredo na avtobus za prvi in drugi šolski dan, da bomo vsi skupaj lažje in brez zapletov  vstopili v novo šolsko leto.

mag. Majda Zaveršnik Puc,

POŠ TOPOLŠICA

V sredo, 1. 9. 2021, bo šola spet odprla svoja vrata za učenke in učence od 2. do 4. razreda  ob 7.30, za prvošolce pa ob 10.00.

Pouk bo potekal po urniku. Učenke in učenci od 2. do 4. razreda s seboj prinesejo torbo, mapo, peresnico in copate,  prvošolci pa šolsko torbo s vsemi šolskimi potrebščinami in copati.

Šolski prevoz zjutraj bodo potekali po ustaljenem voznem redu kot lansko leto. Vozni red kombija bo objavljen na spletni strani šole v torek, 31. 8. 2021.

Organizirano bo kosilo in OPB. Jutranjega varstva ta dan ni.

mag. Majda Zaveršnik Puc,

Prvi šolski dan

(Skupno 1.521 obiskov, današnjih obiskov 1)