Odhod IPŠZZ TK 2021/22 – Kolesarjenje

Petek, 3. 9. 2021, 13.00/nedelja, 5. 9. 2021, 14.00

Spoštovani.

V dobro vseh, ki se jutri odpravljamo na Tri Kralje, priporočamo, da se učenci samotestirajo na Covid in s tem pripomoremo k uspešni izvedbi športnega vikenda. Učenci bodo nastanjeni po sobah po oddelkih, s tem pa zagotavljamo mehurčke in varnost ob morebitnem pojavu okužbe. Skupaj bomo uspešno izvedli športni vikend in doživeli veliko lepega.

Hvala za razumevanje in lep dan.

Osnovna šola Karla Destovnika Kajuha Šoštanj

Koroška 7

3325 Šoštanj

Šport za zdravje

Od petka, 3. 9. 2021, do nedelje, 5. 9. 2021, se bo v okviru programa Šport za zdravje izvajal  program pohodništvo/kolesarjenje (8. razred) na Treh Kraljih na Pohorju.

PRIPOROČAMO, DA UČENCI VZAMEJO S SABO:

• Anorak ali vetrovko
  • Kolesarska čelada
  • Obutev ( športni copati ali pohodni čevlji )
  • Trenirka (2 kosa), pohodne hlače, copati za v dom
  • Majice, nogavice, spodnje perilo
  • Manjši nahrbtnik
  • Pižamo
  • Pribor za osebno higieno
  • Baterijsko svetilko
  • Žepnina do 10 eur
  • Družabne igre
  • Mobilni telefon na lastno odgovornost

Telefonska številka RTC Trije Kralji-Hotel Jakec: 02/ 803 45 06

Spremljevalci: Marko Novak, prof., Boris Plamberger, prof, Tomaž Herman, prof., Tejo Torej, prof.

Odhod v petek, 3. 9. 2021, ob 13:00. Avtobus bo čakal na spodnjem parkirišču. Iz Treh Kraljev se vrnemo v nedeljo, 5. 9. 2021, predvideno okoli 14.00 ure.

Kolesa pripeljete v šolo, kjer jih bomo zaklenili v garderobo in jih bomo pred odhodom naložili v zato namenjeno vozilo.

Boris Plamberger, prof.