ŠD 5., 8. r. – Igre z žogo

Sreda, 23. 6. 2021, 8. in 5. r.

V sredo, 23. 6., je predviden športni dan (pohod in igre z žogo) za 5. in 8. razrede.

 

Potek (športnega) dne:

7.45 – malica v razredih

8.10 – Odhod izpred šole

12.10  Prihod pred šolo

V sredo se bomo odpravili na  krajše pohode do okoliških športnih igrišč, kjer se bodo lahko učenci ob postanku igrali športne igre. Zaradi preventivno-zdravstvenih razlogov imata enako predvideno pot največ dva razreda skupaj. Vodje posameznih pohodov oz. razredniki boste pred začetkom pohoda v predalčke v  zbornici dobili liste učencev/spremljevalcev in pakete s prvo pomočjo. Za vse dodatne informacije se lahko obrnete na aktiv športnih pedagogov.

Smeri pohodov

5. r.: povedo razredničarke

8. a, 8. b in 8. c razred

Šoštanj- Vila Široko (igrišče z umetno travo)

Kratka splošna navodila glede pohodov:

Hitrost hoje prilagodite zmožnostim skupine in naj bo ves čas izleta kar se le da enakomerna. Dajte slabšim hodcem čelno mesto v koloni, s čemer ti uravnavajo hitrost hoje. Ne dovolite, da se skupina razdeli, brez da so za to prisotni vzroki in pogoji. Začetne pol ure hoje bo namenjene ogrevanju organizma.

Iz izleta/pohoda želimo da odnesete prijetne vtise, dobro voljo in seveda smeti ter odpadke tistega, kar ste prinesli s seboj.

 Aktiv športnih pedagogov

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.