ŠD POŠ – Pohod, športne igre

3325 Šoštanj

OBVESTILO

Spoštovani!

V sredo, 2. 6. 2021, bomo na POŠ Topolšica izvedli športni dan – pohod in športne igre. Peš se bomo podali v Šoštanj. Zaradi trenutne situacije pa bomo tokrat dan izvedli po »mehurčkih«.

V šolo pridejo učenci ob ustaljenem času. Učenci naj bodo primerno obuti in oblečeni. Lahko jih zaščitite tudi proti klopom in s kremo za sončenje. S seboj naj imajo tudi masko, v primeru, da bi potrebovali toaleto na centralni šoli.

Malico bodo dobili v šoli, s seboj pa lahko imajo prigrizek in dovolj tekočine (ne gaziranih pijač).

V Topolšico se vrnemo tako,  da bomo tudi kosilo izvedli kot ga izvajamo do sedaj. Vse ostale aktivnosti potekajo kot običajno.

Učiteljice POŠ Topolšica