Prijava na topli obrok

NUJNO OBVESTILO-PREHRANA

Spoštovani starši!

Na podlagi okrožnice MIZŠ (5.11.2020) in v dogovoru z Občino Šoštanj bomo v primeru pouka na daljavo predvidoma od 9. 11. 2020 kuhali tople obroke za učence. Opredeljen je tudi kriterij za upravičenost do toplega obroka. Brezplačni topli obrok pripada učencem, pri katerih povprečni mesečni dohodek družine na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku, ne presega 382,82 € oz. 3. dohodkovni razred otroškega dodatka. Brezplačni topli obrok pripada tudi učencem, ki so nameščeni v rejniško družino.

Zaradi nabave živil  moramo podatke pridobiti še danes, 6. 11. 2020.

V kolikor je vaš otrok upravičen do subvencioniranega toplega obroka, ga na prehrano prijavite do DANES-petka, 6. 11. 2020, do 12.00.   Prijavo sporočite:

1. razrednikom na eAsistent
  2. svetovalni službi: 03 89 866 10 oz. na meil jelka.peterlin@os-sostanj.si
  3. vodji prehrane: lidija.pocajt@os-sostanj.si , telefon: 03 89 866 37

Tople obroke bo možno PREVZETI od 12.30 do 14.00 na stranskem vhodu pri kuhinji, kjer boste lahko odložili menažko in počakali na obrok.

DODATNO!

Šola bo  punujala topel obrok proti plačilu tudi za tiste učence, katerih starši so v službi in jim ne utegnejo pripraviti kosila. Vlogo (ime in  priimek starša ter ime in priimek otroka in razred, termin – ves teden / pon., tor., …) pošljite vodji prehrane na meil lidija.pocajt@os-sostanj.si. Prosimo, da to sporočite čimprej.

Možnost prevzema obroka bo tudi na POŠ Topolšica od 12.30 do 13.00 na glavnem vhodu.

mag. Majda Zaveršnik Puc,