Pouk na daljavo 1.-9. r.

Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je na podlagi 104. čl. Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 izdala sklep,  s katerim je zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije in izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja virusa COVID-19 določila, da se bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo.

Učenke in učenci!

Resno pristopite k pouku na daljavo. Pouk se bo odvijal po urniku, ki velja od 1. 9. 2020. 1. ura se začne enako  kot bi bili v šoli, to je ob 7.45. Pouk bo potekal preko teamsov in spletnih učilnic. Dostop ste vadili v šoli z razredniki oz. predmetnimi učitelji. Če se pojavijo kakršnekoli težave, to takoj sporočite svojemu razredniku preko emaila ali Teamsov.

Upam, da se čimprej vidimo v šoli. Ostanite zdravi.

mag. Majda Zaveršnik Puc, ravnateljica

(Skupno 141 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.