Pouk na daljavo 6.-9. r.

Vozni red 19.-23. 10. 2020 1.-5. r.

KLJUČI NEKATERIH UČILNIC SO PODALJŠANI DO 24. 10.- POMOČ JE BILA PONUJENA 16. 10., POUK NA DALJAVO POTEKA ŽE 4. DAN, ENI IN ISTI POSAMEZNIKI PA ŠE VEDNO NISTE V VSEH UČILNICAH!!! Veste na katero telefonsko številko oz. mail se je potrebno obrniti oz. prebrati navodila.

Spoštovani starši, drage učenke in učenci !

Zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s COVID-19 se bo začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020, v osnovnih šolah vzgojno-izobraževalno delo izvajalo prilagojeno.

Učenci od 1. do vključno 5. razreda se bodo izobraževali v šoli, učenci od vključno 6. do 9. razreda pa na daljavo.

Pouk za učence od 1. do 5. razreda  bo potekal brez sprememb po ustaljenem urniku.

Učenci od vključno 6. do 9. razreda se bodo izobraževali na daljavo. Pouk se bo vsak dan začel ob 7.45 in bo potekal po ustaljenem urniku. V tem času bodo učitelji na voljo za stike z učenci. Učitelji bodo delo na daljavo izvajali iz šolskih prostorov preko  e-učilnic in videokonferenčnih klicev.

Stik učitelj – starši poteka tako kot do sedaj  preko eAsistenta.

Učenke in učenci resno vzemite pouk na daljavo in sproti opravljajte naloge.

Ostanite zdravi.

mag. Majda Zaveršnik Puc,

ravnateljica

ARNESOVA priporočila kot pomoč staršem pri vzpostavitvi domačega okolja v primeru, ko se otroci izobražujejo na domu.

POUK NA DALJAVO – zavihek PND, uporabljajte brskalnik Chrome – pomembno če uporabljate spletno aplikacijo Teams (Firefox ne spusti na Teamse). Če prijava v Chromu ne gre – izbrišite komplet zgodovino in shranjena gesla. Uporabniško ime in geslo nima pred/za sabo presledkov.

Moodle Mobile

Microsoft Teams desktop