1. šolski dan

Vozni red 2020/21

Tloris šole 2020/21

NAVODILA ZA 1. ŠOLSKI DAN 1.-9. R.

Navodila 1. šolski dan

Učence 2. in 3. razredov  čakajo razredničarke na športnem igrišču od 7.30 dalje.

Vsi ostali učenci od 4. do 9. razreda greste od 7.25 dalje  takoj v šolo in v svoje matične razrede BREZ UPORABE GARDEROBE.

Ob vstopu v šolo so obvezne maske, rute,…

V šolo prinesete torbo, beležko, peresnico.

Odhodi avtobusov bodo v torek, 1. 9. 2020, samo eni. Vozni red 1. 9. 2020

Pouk 1.-5. ure, prve 3 ure z razrednikom, izbirnih prvi dan ne bo.

KOSILO BO

Prvošolci se zberete ob 10.00 na športnem igrišču (vhod s parkirišča). Razredničarke bodo sprejele učence in jih peljale v razrede. Starši  se vrnete po svoje otroke ob 11.30 na športno igrišče, kamor ste prej pripeljali otroke.

POŠ TOPOLŠICA

Navodila POŠ

Šola POŠ Topolšica bo svoja vrata odprla ob 7.30, pri vhodu številka 1, kjer te bodo pričakale učiteljice in te pospremile najprej do garderobe in nato do učilnice.

Prvošolci se zberete ob 10.00 pred šolo.

S seboj prinesi šolsko torbo s potrebščinami po urniku, šolske copate, plastenko za vodo in MASKO, ki je obvezna na hodnikih za VSE učence od 1. do 4. razreda.