Nov rokovnik za vpis v SŠ za devetošolce

Dragi devetošolci!

rokovnikVpisSCV2020

Prijave za vpis smo poslali na srednje šole že 1. 4. 2020, razen za 6 učencev katerih starši bodo to uredili sami. Tako, da so prijave za vpis na šolah, kamor ste želeli. V primeru, da boste prenašali prijave ali imeli omejitev vpisa ali se udeležili preizkusa nadarjenosti so na Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport izdali nov Rokovnik za vpis, kjer so navedeni novi datumi in postopki. Prilagam krajšo verzijo, ki vam je lahko v pomoč. Lahko pa mi pišete na mejl jelka.peterlin@gmail.com ali pokličete ob torkih in četrtkih od 8.00 do 12.00 na tel 038986610.

Želim mirne, delovne in sončne dni ter ostanimo zdravi.
Lep dan

Jelka Peterlin, prof.

(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Učenci. Zaznamek za trajno povezavo.