Dejavnosti 20.-24. 4. 2020 (A)

Hvala staršem učencev od 6. do 9. razreda, ki so uredili učencem dostop do eAsistenta. Ostali 1/3 so bili prijavni podatki učenca poslani na mail 22. 4.

PON

ND 9. r. – Dediščina našega kraja, viri

ŠD POŠ Topolšica

TOR pouk na daljavo
SRE

pouk na daljavo

TD 1.-8. r. – Dan prometne varnosti (brez POŠ):

TD 1. r. – Promet

TD 2. r. – navodila po mailu staršem

TD 3. r. Promet

TD 4. r.: Navodila Praksa: Avtomobilček na balon

TD 5. r. – Promet

TD 6.-8. r.: Prometna varnost, gradiva

Spletna učilnica Kolesar – (direktno) trenutno vklopljena le Simulacija izpita,  ko se vklopi Tekmovanje, boste lahko izvedli še tega. Ste že vpisani, razen če ste se vpisali na šolo v 6. r. oz. kasneje.

Vsem sedmošolcem in osmošolcem poslani AAI prijavni podatki na mail 1 od staršev oz. skrbnikov z navodili. Problem je, če vsebuje geslo lI10oO, ker ni črkovanega gesla, tako kot je bilo v pdf dokumentu, ki ste ga dobili v 5. razredu (mali L, veliki I,  ena, nič, mali o, veliki O) – rešitev copy/paste, obvezno izbrati pri Domača organizacija Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj (kratic ni).

ČET pouk na daljavo
PET

TD 9. r.  – Domača pokrajina

odredba o prepovedi zbiranja v zavodih za Vzgojo in izobraževanje