Dejavnosti 23.-27. 3. 2020 (A)

Gradivo bo objavljeno v nedeljo zvečer za ponedeljek, v ponedeljek zvečer za torek, …

Prosimo, da ima vsaj eden od staršev učenca od 1.-9. razreda urejen dostop do eAsistenta, saj bi radi prešli na eA učilnice pri nekaterih predmetih vsaj v zadnji triadi. Prosimo, da dostop uredite svojemu otroku. Dokler ne bo to urejeno, se vse objavlja na spletni strani.

Dostop/Pozabljeni prijavni podatki za eA  urejam prek bogomira.vrckovnik@os-sostanj.si Podatki, ki jih potrebujem: razred, ImePriimek otroka, vrsta paketa, ImePriimek starša, e-naslov starša. Izpolnjeno in podpisano prijavnico učenec prinese v aprilu. Za eA učilnico je dovolj osnovni paket.

PON pouk na daljavo
TOR  pouk na daljavo
SRE pouk na daljavo
ČET

pouk na daljavo

Arnes je 26. 3. 2020, med 9.30 in 16.00 nadgrajeval strežnike, zato spletna stran šole ni bila dosegljiva.  Spletna stran šole se ni sesula ipd.

PET pouk na daljavo

odredba o prepovedi zbiranja v zavodih za Vzgojo in izobraževanje

Ukrepi šole za zmanjševanje širjenja različnih okužb

Preventivni ukrepi za preprečevanje nalezljivih bolezni:

Pravilna higiena kašlja

Higiena rok

Šolska svetovalna služba:
Spoštovani starši in učenci posredujem vam svoj mejl, če bi imeli kakšno vprašanje, se želeli pogovoriti. Bodimo zdravi Jelka Peterlin