TD 6. ab – Zgodovinski viri in njihovo hranjenje

Torek, 11. 2. 2020, grad Velenje.

OSNOVNA ŠOLA Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                    Šoštanj, 4. 2. 2020

OBVESTILO

Spoštovani!

V prihodnjem tednu planiramo tehniški dan za učence 6. a in 6. b razreda na temo Zgodovinski viri in njihovo hranjenje, ki ga organizira Muzej Velenje. Dan dejavnosti bodo imeli v torek, 11. februarja 2020. Učenci se bodo seznanili z vrstami zgodovinskih virov, z delom zgodovinarja in ustanovami, kjer delajo. Ustvarjali bodo tudi v muzejskih delavnicah (učenci s seboj prinesejo eno fotografijo in pa vsaj en predmet bodisi iz lesa, kovine, keramike ali porcelana).

Muzejska učna ura in delavnice znašajo 5,50 €, cena prevoza pa je 2 €, skupaj torej 7,50 €. Znesek boste poravnali po položnici.

Odhod izpred šole bo ob 8.20 (malicajo že v šoli), iz Velenja pa se bomo vračali med 12.15 in 12.30.

Lepo vas pozdravljam

Sabina Žnidar, prof.