ND 7. r.: Gorenjska

Petek, 20. 9. 2019, 7.00-17.30.

OŠ Karla Destovnika – Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 13. 9. 2019

O B V E S T I L O

Spoštovani starši!

V petek, 20. septembra 2019, bomo izvedli naravoslovni dan v obliki ekskurzije na Gorenjsko.

Ogledali si bomo:

Kranj – Gorenjski muzej (voden ogled po starem delu mesta do Prešernovega groba, Prešernova muzejska soba, ustvarjalna delavnica Pismo staršem), 5,50 EUR

Bohinj – slap Savica (Ogled naravne kulturne dediščine, ki jo je tudi Prešeren izbral v eni izmed najlepših slovenskih pesnitev Krst pri Savici.), 1,20 EUR

Bled – Vintgar (Vintgar je 1600 m dolga in do 250 m globoka kanjonska soteska, ki je zarezana med veličastnimi navpičnimi stenami hribov Homa in Boršta, krasi pa jo reka Radovna s slapovi, tolmuni in brzicami. Nahaja se na vzhodnem robu Triglavskega narodnega parka, 4 km severozahodno od središča Bleda.), 2 EUR

Odhod bo ob 7.00 izpred šole, vrnitev pa je predvidena okoli 17.30.

Cena ekskurzije na učenca: 18,70 EUR

Vključen prevoz 10 EUR, vstopnine po programu 8,70 EUR. Prispevek MIZŠ je 4 EUR, kar pomeni, da je končna subvencionirana cena za ekskurzijo 14,70 EUR.

Znesek boste poravnali s položnico za mesec september.

Vaš otrok naj bo vremenskim spremembam primerno obut in oblečen. S seboj naj ima malico, pijačo, sadje ter nekaj denarja, da si bo lahko privoščil kakšen prigrizek, spominek, razglednico… Energijske pijače niso dovoljene.

Malico in kosilo smo za ta dan na šoli odpovedali.

Vas, starše, prosimo, da se s svojim otrokom temeljito pogovorite o obnašanju na ekskurziji.

Hvala za razumevanje.

Razredničarke 7. a, b, c razreda

…………………………………………………………………………………………………

Strinjam se, da se moj otrok _________________________, učenec 7. ____ razreda, udeleži naravoslovnega dne v obliki ekskurzije na Gorenjsko. S svojim podpisom zagotavljam, da sem se s svojim otrokom pogovoril o vedenju, in s tem potrjujem, da se zavedam odgovornosti.

Datum: __________                  Podpis staršev: __________________