PRVI ŠOLSKI DAN

Počitnice so minile in v ponedeljek, 2. 9. 2019, bo OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj učenkam in učencem odprla svoja vrata.

CENTRALNA ŠOLA

Začetek pouka za učence od 2. do 9. razreda bo ob 7.45.

Učenci od 6. do 9. razreda se zberejo pred glavnim vhodom v šolo. Učenci od 2. do 5. razreda se zberejo na šolskem igrišču. Vhod na šolsko igrišče je s parkirnega prostora pri telovadnici.

Prvošolci s starši se zberejo v avli šole ob 9.45.

Učenci prinesejo s sabo šolske torbe (prejmejo učbenike), copate, peresnice in beležke.

Učenci od 5. do 9. razreda ne pozabite ključa garderobne omarice.

Učenci 3. in 4. razredov prinesejo s sabo vse šolske stvari.

Pouk za učence od 2. do 9. razreda bo potekal do konca 5. šolske ure. Odhodi avtobusov bodo samo eni. Vozni red 2. 9. 2019

Prevozi

Kosila NI, poskrbljeno pa bo za prehrano učencev, ki bodo ta dan v oddelku podaljšanega bivanja.

POŠ TOPOLŠICA

Začetek pouka za učence od 2. do 4. razreda bo ob 7.45. Zberejo se pred šolo.

Prvošolci s starši pa pridejo v šolo ob 10.00.

Učenci 2. – 4. razreda ta dan v šolo prinesejo copate in šolsko torbico urejeno po ponedeljkovem urniku.

URNIKI

Prvošolce s starši Občina Šoštanj popoldan, 2. 9. 2019, ob 16.00 vabi na Trg svobode, kjer bo potekala prireditev Prvič v šolo.

Program:

• nagovor župana Darka Meniha,
  • sprejem prvošolcev,
  • ravnateljica vrtca bo predala skrinjico vrednot ravnateljici šole,
  • otroci bodo prejeli praktična darilca,
  • program bo popestrila predstava dijakov predšolske vzgoje.

Vabljeni.

Prvič v šolo