2. r. – dnevi dejavnosti v juniju

17. 6.-21. 6.: ND, TD, KD.

Šoštanj, 5. 6. 2019

Spoštovani starši!

V juniju bomo imeli še zadnje štiri dneve dejavnosti, in sicer:

PONEDELJEK, 17. 6. 2019 NARAVOSLOVNI DAN: MINI ZOO SLOVENSKE KONJICE

TOREK, SREDA 18. in 19. 6. 2019 TEHNIČNI DAN: PROMET / ŠPORTNI DAN: ROLANJE in IGRE

ČETRTEK, 20. 6. 2019 KULTURNI DAN: MEDGENERACIJSKO DRUŽENJE (2. c)

PETEK, 21. 6. 2019 KULTURNI DAN: MEDGENERACIJSKO DRUŽENJE (2. a in b)

V ponedeljek, 17. 6. 2018, bomo imeli naravoslovni dan, odpravili se bomo v MINI ZOO LAND SLOVENSKE KONJICE .

Z avtobusom se bomo ob 8.00 odpeljali izpred šole, v Šoštanj se bomo vrnili približno ob 12.15.

Tega dne učenci v šoli ne bodo imeli malice (obrok je odpovedan), s seboj naj imajo NAHRBTNIK S PIJAČO IN HRANO.

Ker je vožnja nekoliko daljša, prosimo tudi da poskrbite da otroci, ki jim je slabo vzamejo nekaj proti slabosti.

Stroški ekskurzije so 10 EUR.  (Vstopnina znaša 4 EUR, stroški prevoza so 6 EUR na otroka). Ministrstvo prispeva 1,5 EUR/učenca. Končna cena je 8,5 EUR na učenca. Poravnali jih boste preko položnice.

V torek, 18. 6. 2019  in v sredo, 19. 6. 2019 tehnični dan LEGO:

TOREK: 2. a in ½ 2. c     in       SREDA: 2. b in ½ 2. c:

Na šoli nas bo obiskala ekipa iz Ljubljane. Otroci bodo ta dan izdelali in sprogramirali LEGO ROBOTA.

Cena delavnice znaša 10 EUR na učenca. Uradna cena je 15 EUR/učenca. Vendar so nam bili pripravljeni prisluhnit in na koncu spustit ceno na kot že rečeno 10 EUR.

Naša šola pa bo vsakemu učencu prispevala še 4 EUR iz šolskega sklada, tako, da je končna cena 6 EUR na učenca. Poravnali jih boste preko položnice.

TA DAN UČENCI NE POTREBUJEJO S SEBOJ NIČESAR.

športni dan, ROLANJE IN IGRE:

TOREK: 2. b in ½ 2. c     in       SREDA: 2. a in ½ 2. c:

Na šoštanjskem igrišču bomo poleg raznih športnih iger,  izvedli tudi  igre rolanja/kotalkanja, in sicer pod vodstvom trenerjev rolanja iz Velenja.

Rolanje/kotalkanje je prilagojeno vsem; tistim, ki bodo prvič stali na rolarjih in tistim, ki že odlično rolajo.

Ta dan morajo imeti otroci s seboj ROLARJE / KOTALKE, ŠČITNIKE, VARNOSTNO ČELADO IN BIDON ZA VODO. V kolikor teh rekvizitov nimate, Vas prosimo, da si jih za ta dan sposodite.

Cena delavnice rolanja bo znašala približno 2,5 EUR na učenca (odvisno od števila učencev),  56 EUR na razred.  Poravnali jih boste preko položnice.

V četrtek, 20. 6. 2019 (2. c)        v petek, 21. 6. 2019 (2. a in b) bomo imeli na šoli kulturni dan MEDGENERACIJSKO DRUŽENJE.

V dopoldanskem času bomo imeli vajo in generalko za POPOLDANSKO SREČANJE Z VAMI.

Torej, v ČETRTEK, 20.6. 2019, vas, dragi starši učencev 2. c,

v PETEK, 21. 6. 2019, vas dragi starši učencev 2. a in 2. b,

vabimo, da se nam pridružite,

in sicer ob 17. 30 uri, da se skupaj poslovimo od šolskega leta 2018-19.

Dobimo se v AVLI ŠOLE.

TA DAN UČENCI NE POTREBUJEJO S SEBOJ NIČESAR.

Lep pozdrav,

učiteljice 2. razredov.