SPOT 2019

Nedelja, 19. 5. 2019, 8.00, POŠ Škale.

V nedeljo,  19. maja 2019,  je v Šoštanju potekalo SLOVENSKO PLANINSKO ORIENTACIJSKO TEKMOVANJE.

Na državno tekmovanje sta se uvrstili 2 ekipi naše šole.

Ekipo A so sestavljali učenci: Jakob Reberšak, Manca Jevšnik, Marsel Tajnik in Anže Rotovnik. Osvojili so 3. mesto

Ekipo B so sestavljali devetošolci: Boštjan Reberšak, Jan Novak, Tilen Rotovnik, Blaž Pusovnik in Aljaž Rogelšek. Osvojili so 2. mesto.

Obe ekipi sta za osvojeni mesti prejeli pokal – SPOT 2019.

Izven konkurence je tekmovala še ena B ekipa katero so sestavljali: Brin Kortnik, Rene Pačnik in Zala Golavšek. Osvojili so tretje mesto.

Čestitke vsem tekmovalcem.

Mentorici Danica Švarc in Mateja Drev Sem

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 14. 5. 2019

V nedeljo,  19. maja 2019,  bo potekalo SLOVENSKO PLANINSKO ORIENTACIJSKO TEKMOVANJE.

Zbirno mesto in začetek tekmovanja bo ob 8. 00 pri OŠ Škale (Škale 85, Velenje).

Prosim, da starši svoje otroke pripeljete do zbirnega mesta oziroma štarta.

Kontakt na štartu: Jure Grudnik (041 437 235)

Zaključek tekmovanja bo okrog 16. ure.

Vse ekipe bodo prejele topli obrok po zaključku tekmovalnega dela (OŠ KDK Šoštanj).

OPREMA TEKMOVALCEV IN PRAVILA ZA TEKMOVANJE:

Tekmovalci morate biti primerno opremljeni za gibanje po terenu ne glede na vremenske razmere. Vsem tekmovalcem priporočamo planinsko obutev in športna oblačila. Tekmovalci morate  imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za leto 2019, kompas, pisalo in piščalko.

Vsako uporabo mobilnih telefonov in drugih naprav za prenos govora med tekmovanjem z namenom pridobivanja informacij o progi bo organizacijski odbor smatral za hudo kršitev. V tem primeru sledi diskvalifikacija ekipe. Ne pozabite na hrano in pijačo, predvsem pa na rezervna oblačila (pulover, rezervne nogavice in majico, mazilo proti klopom).

Tekmovanje bo ob vsakem vremenu, zato imejte v primeru slabše vremenske napovedi s sabo primerno zaščito pred vremenskimi vplivi.

Veliko uspeha na tekmovanju vam želita mentorici.

Danica Švarc in Mateja Drev Sem

Ta vnos je bil objavljen v Orientacija, Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.