ND 8. r.: Varujmo in ohranimo Šaleško dolino

Sreda, 7. 11. 2018.

NARAVOSLOVNI DAN ZA OSMOŠOLCE

V sredo, 7. novembra 2018, bomo v sodelovanju z Medobčinsko zvezo prijateljev mladine Velenje in z ERICO-m Velenje – Inštitutom za ekološke raziskave, izvedli okoljevarstveni projekt za osme razrede: »Varujmo in ohranimo Šaleško dolino«.

Odhod avtobusa izpred šole bo ob 8.30.

V  VELIKI DVORANI HOTELA PAKA Velenje bo potekalo enourno predavanje. Po predavanju bo organiziran avtobusni prevoz od AP-IRIS do odlagališča pepela in sadre, kjer bo potekalo terensko delo. Povratek bo ob 11.45 iz avtokampa TRC JEZERO. Po povratku v šolo bo potekal pouk po urniku (izbirni predmeti so).

Za delo na terenu naj bodo učenci primerno obuti in oblečeni.

Na terenskem delu bodo učenci dobili navodila za izdelavo »naloge«.

(Skupno 24 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.