Izpad avtobusa Bele Vode

Torek, 11. 9. 2018, 15.05 – POJASNILOAvtobus prispel 15.40.

Voznik, ki je izvajal prevoz ni prejel točnih navodil, da je potrebno zapeljati na liniji Šoštanj – Florjan/Šoš. Grebenšek ob 15.00 uri še pred OŠ Šoštanj, ker je učencem ob tej uri omogočen domov dodaten povratek z redno linijo. Po telefonskem klicu gospe Mežnar Rednak sem poslala pred šolo najbližjega voznika, ki je čakajoče učence odpeljal do postajališča Florjan/Šoš. Grebenšek.

 

Iskreno se opravičujemo  zaradi nepravočasno odpeljanega prevoza, navodila bodo vozniki odslej prejeli še v pisni obliki.

 

Lep pozdrav,

Sabina Uršič – Begovič

Vodja PE Velenje

NOMAGO d.o.o.

PE Velenje

Kopališka cesta 2a

3320 Velenje, Slovenia

 

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.