Zaključek projekta Odpadek naj ne bo samo odpadek

Torek, 5. 6. 2018, Velenje. Emanuel Kumer 1.

V torek, 5. junija 2018, so se šestošolci udeležili prireditve ob zaključku okoljevarstvenega projekta »ODPADEK NAJ NE BO SAMO ODPADEK«.

Tema letošnje naloge je bila »Nov veter«. Učenci so iz odpadnih materialov izdelali vetrnice.

Šestošolci občin Velenje, Šmartnega ob Paki in Šoštanja so naredili kar 69 izvirnih vetrnic. Konkurenca je bila močna. Učenci naše šole so se zelo potrudili. Komisija je bila postavljena pred težko nalogo. Med vsemi izdelki je izbrala šest najboljših. Prvo in najbolj prestižno mesto si je s svojo vetrnico prislužil učenec Emanuel Kumer.

Mentorica projekta, Anica Pudgar, Emanuelu čestita za dosežen uspeh in mu želi, da bo nagradni izlet lepa spodbuda za nadaljnje ustvarjanje. Zahvala pa gre tudi ostalim učencem, ki so s svojimi izdelki pripomogli, da je razstava vetrnic res vredna ogleda.

Ta vnos je bil objavljen v Natečaji. Zaznamek za trajno povezavo.