Zaključna prireditev za Kajuhovo bralno značko

Bliža se zaključna prireditev za Kajuhovo bralno značko.
Za učence od 1.-9. razreda, ki ste sodelovali v bralni akciji in jo uspešno opravili, bo v telovadnici slovesna podelitev z gostom.

Tokrat bo z nami čarodej Aleksander Štucl ali Magic Aleksander. Je 23-letni fant, vedno zabaven in nasmejan. Čarovnija mu je  spremenila življenje.
Njegova čarovniška pot se je začela že v osnovni šoli, ko mu je sošolec pokazal zanimiv čarovniški trik in ga z njim šokiral in navdušil.
Tako se je Aleksander začel zanimati za magijo. Začel je z branjem čarovniških knjig in si dopisoval z različnimi čarovniki po svetu. Vadil je 14 ur na dan in tako spotoma pridobival nove spretnosti in kaj kmalu trike izumljal tudi sam.

V petek, 6. 4. 2018, bo ob 8.30 prireditev za učence od 1. do 4. razreda in  podružnično šolo, ob 9.40 pa za učence od 5. do 9. razreda.
Po prireditvi bo potekal pouk po urniku.
Podelitve se boste udeležili torej tisti učenci, ki ste letošnje šolsko leto opravili bralno značko.
Vsem, ki ste pridno brali, iskreno čestitava, hkrati pa se za spodbudo pri branju zahvaljujeva vsem mentoricam in mentorju.

knjižničarki  Barbara Turinek in Brigita Grobelnik