Nadaljevanje splošne stavke

Spoštovani starši!

V sredo, 14. marca 2018, organizira SVIZ nadaljevanje splošne stavke, ki se ji pridružujejo tudi zaposleni na Osnovni šoli Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj.
Na dan stavke se v Osnovni šoli Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj in POŠ Topolšica pouk in druge oblike vzgojno-izobraževalnega dela ne bodo izvajale.
Zavedamo se, da vam bo stavka povzročila težave, zato bomo z namenom zagotavljanja varnosti otrok na dan stavke v varstvo sprejeli učence 1. triade, ki jim starši ne morete zagotoviti varstva.
Poskrbeli bomo za malico prisotnih učencev. Kosila tega dne ne bo. Šolski avtobusni prevozi bodo za ta dan odpovedani.
O vsaki dodatni spremembi vas bomo takoj obvestili. SVIZ je za starše osnovnošolcev pripravil posebno obvestilo o stavki, ki ga najdete spodaj v priponki.
Iskreno se vam opravičujemo za nevšečnosti ter vas prosimo za
razumevanje in podporo.

S spoštovanjem,