Občina Šoštanj je v mesecu decembru obdarila šolsko knjižnico

Občina Šoštanj je v duhu decembrskih praznikov obogatila knjižnico na Osnovni šoli Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj. Obiskal nas je župan gospod Darko Menih in nam ob počastitvi 50. obletnice Kajuhove bralne značke v imenu Občine Šoštanj podaril 1.000 evrov za nakup knjig.

Tega smo se zelo razveselili, saj bomo lahko knjižnico obogatili z novimi leposlovnimi in poučnimi knjigami, ki si jih naši učenci zelo radi izposojajo in prebirajo. V ta namen smo učenci pripravili kratek program, katerega so se poleg predstavnikov Občine Šoštanj in ravnateljice mag. Majde Zaveršnik Puc udeležili tudi nekateri učenci od 1. do 9. razreda, torej mladi bralci naše šole.

Upam, da so ob programu dobili navdih, da bi še večkrat posegli po knjigah, ki so lahko naše najboljše prijateljice.

Brigita Grobelnik, mag. Barbara Turinek

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.