Zborovski bum 2017

Torek, 13. 6. 2017, Ljudski vrt Maribor, 7.45/20.00.

Spoštovani starši!

V torek, 13. 6. 2017, se bomo s pevci MPZ udeležili vseslovenskega druženja osnovnošolskih mladinskih pevskih zborov imenovanega Zborovski BUM 2017.   Prireditev, ki bo potekala na stadionu Ljudski vrt v Mariboru, je organizirana s strani Zavoda RS za šolstvo pod pokroviteljstvom predsednika države Boruta Pahorja. Dogodek bo posnela RTV SLO in ga v enourni oddaji 25. 6. 2017 predvajala na SLO1. V šoli se bomo zbrali ob 7. 45. V jedilnici nas bo čakala malica. V Maribor se bomo iz Šoštanja odpravili ob 8.00 (avtobusna postaja pred šolo). Najprej si bomo privoščili sprehod po Mariboru. Ob 13.00 se bodo pričele generalke, ob 17.00 pa prireditev, ki je odprta za javnost. 6000 pevcev bodo spremljali inštrumentalisti in solisti Opere in baleta Maribor. V Šoštanj se bomo vrnili okoli 20.ure (parkirišče pred šolo). Stroške prevoza krije šola. Otroci naj imajo s seboj hrano (sendvič, energijske tablice), vodo (vsaj 1 liter), sončno kremo in pokrivalo/kapo in notno knjižico.

Metka Berk, zborovodkinja