SPOT 2017

Nedelja, 21. 5. 2017,  slovensko planinsko orientacijsko tekmovanje, Žetale in obronki Haloz, odhod 6.00/prihod do 19.00.

Tekmovalke:

1. Tjaša Ostervuh
  2. Vida Volk
  3. Urška Grudnik
  4. Lara Lah
  5. Sinja Kortnik

Tekmovalci:

1. Tilen Rotovnik
  2. Jan Novak
  3. Aljaž Rogelšek
  4. Blaž Pusovnik
  5. Boštjan Reberšak

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška c. 7

3325 Šoštanj                                                                                                 Šoštanj, 16. 5. 2017

OBVESTILO

Spoštovani starši in mladi planinci!

V nedeljo, 21. 5. 2017, bo potekalo slovensko planinsko orientacijsko tekmovanje (SPOT).

Kraj tekmovanja: Žetale in obronki Haloz

Odhod izpred šole je v nedeljo, 21. 5., ob 6. uri zjutraj, predviden povratek pa nekje med 18.00 in 19.00 uro (imejte s seboj mobitel ali telefonsko številko od staršev).

Na tekmovanju se preverja:
  • znanje iz orientacije,
  • teoretično in praktično poznavanje snovi Planinske šole,
  • splošno planinsko znanje,
  • poznavanje dodatnega gradiva in
  • telesno pripravljenost.

Za vse tekmovalce bo na koncu tekmovanja organiziran topel obrok. S seboj imejte planinsko izkaznico ali planinski dnevnik s plačano članarino za leto 2017, pisalo za reševanje testov, kompas, piščal, nekaj pijače, sendvič in kakšno čokoladico, kremo za sončenje, zaščitno mazilo/sprej za klope. Obvezno pa imejte s seboj obleko in čevlje, da se lahko preoblečete in preobujete. Stvari, ki jih ne boste potrebovali na progi, boste lahko pustili na avtobusu. Vse ekipe prejmejo topli obrok v nedeljo po zaključku tekmovalnega dela.
Bodite primerno oblečeni in obuti v planinske čevlje.

Spremljal vas bo Bojan Rotovnik.

Priprave na tekmovanje bodo v petek, 19. 5. 2017, 6. uro

Na tekmovanju vam želita veliko uspeha mentorici planinskega krožka Jožica Andrejc in Danica Švarc.

Danica Švarc in Jožica Andrejc,

mentorici

Ta vnos je bil objavljen v Orientacija, Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.