Področno tekmovanje v Šolskem plesnem festivalu

Sreda, 19. 4. 2017, ŠD Gimnazije Velenje, 13.00. Odhod 11.30/prihod 20.00.

Ekipa šole: Vita Plamberger, Eneja Paradiž, Brina Miklavžina, Emela Imširović, Katja Robida, Ana Koren, Maja Koželjnik, Tjaša Todić, Lija Neja Dobovšek Grebenar, Sara Kotnik, Ajlina Velić, Adna Kasumović, Sara Zaveršnik, Lana Demirović, Taida Demirović.

Mentorice: Petra Teržen, prof., Polona Ramšak, prof., Nataša nedeljković, prof.

PODROČNO TEKMOVANJE V ŠOLSKEM PLESNEM FESTIVALU

19. 4. 2017 je bilo v Velenju področno tekmovanje v Šolskem plesnem festivalu. Našo šolo sta zastopali mlajša in starejša ekipa.

Ekipo starejših so sestavljale:

Vita Plamberger, ki je osvojila odlično 12. mesto v zelo močni konkurenci

Eneja Paradiž je bila                                  18.

Brina Melanšek                                          51.

Katja Robida in Ana Koren sta si delili 60. in

Emela Imširović                                         67. mesto.

Zelo uspešne pa so bile tudi mlajše plesalke  4.-6. r., saj so ekipno osvojile 5. mesto v celjski regiji in v veliki finale 8 najboljših so se uvrstile kar tri naše plesalke:

Lija Neja Grebenar Dobovšek, ki je osvojila odlično 2. mesto in srebrno medaljo

Tjaša Todić                     4.

Sara Kotnik                     6.

Ajlina Velić                   51.

Adna Kasumović in Sara Zaveršnik sta si delili 69.mesto

11. 4. 2017 pa smo izpeljali tudi šolsko tekmovanje v plesu in izbrali NAJ PLESALKO ŠOLE, katere fotografije bodo objavljene v avli. Ta laskavi naslov si je letos priplesala VITA PLAMBERGER. Vita se je uvrstila tudi na državno FINALE v Šolskem plesnem festivalu, držimo pesti za njo.

Vsem tekmovalkam iskrene čestitke.

Mentorice: Petra Teržen, prof., Polona Ramšak, prof., Nataša nedeljković, prof.

OŠ KDK ŠOŠTANJ

Šoštanj, 13.4.2017

Spoštovani starši,

v sredo, 19. 4. 2017 se bodo učenke naše šole udeležile področnega tekmovanja v Šolskem plesnem festivalu, ki se bo odvijal v telovadnici Gimnazije Velenje, s pričetkom ob 13.00 uri. Odhod izpred naše šole bo ob 11.30, vrnemo pa se pozno, okrog 20.00 ure. S seboj bomo imeli šolski sendvič in pijačo, učenke pa naj si vzamejo zraven še svojo malico. Tekmovanja se lahko kot navijačice udeležijo tudi učenke, ki ne sestavljajo šolske ekipe. Z njimi bomo učiteljice NEDELJKOVIĆ Nataša,TERŽAN Petra in RAMŠAK Polona. Vabljeni k ogledu tudi starši.

Topel pozdrav, Nataša NEDELJKOVIĆ, prof.

SOGLASJE………….ODREŽI……………ODREŽI……………………………………………………………………………………………..

Soglašam, da se lahko moja hči _______________________________________ udeleži področnega tekmovanja v Šolskem plesnem festivalu.

PODPIS STARŠEV:

Ta vnos je bil objavljen v Ples. Zaznamek za trajno povezavo.