Drugo planinsko orientacijsko tekmovanje

Sobota, 18. 3. 2017, igrišče v Nazarjah. Odhod 7.30.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                 Šoštanj, 14. 3. 2017

OBVESTILO

V soboto, 18. marca 2017, bo drugo orientacijsko tekmovanje v šolskem letu 2016/2017.

Zbirno mesto in začetek tekmovanja bo  ob 8. uri na  igrišču v Nazarjah (v bližini gasilskega doma).

Odhod avtobusa izpred šole bo ob 7.30.

Povratek bo okrog 15. ure.

OPREMA TEKMOVALCEV IN PRAVILA ZA TEKMOVANJE:

Ekipe morajo biti primerno opremljene za gibanje po terenu ne glede na vremenske razmere. Za vse tekmovalce je obvezna visoka planinska obutev in športno-planinska oblačila, ki naj pokrivajo celo telo. Tekmovanje poteka v vsakem vremenu, zato naj imajo ekipe v primeru slabše vremenske napovedi s sabo primerno zaščito pred dežjem.

Vsi tekmovalci morajo imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za leto 2017, sicer so ekipi dodeljene kazenske točke. Vsako uporabo mobilnih telefonov in drugih naprav za prenos govora med tekmovanjem bo organizator smatral za hudo kršitev. V tem primeru sledi diskvalifikacija ekipe.

Vodja ekipe naj ima s seboj prvo pomoč. Ne pozabite na hrano in pijačo, predvsem pa na rezervne nogavice in majico.

Tekmovalce bo spremljala Tjaša Ostervuh.

Veliko uspeha na tekmovanju vam želita mentorici

Jožica Andrejc in Danica Švarc

Ta vnos je bil objavljen v Orientacija, Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.