Pozdrav pomladi 2017

Kulturni dom Velenje, torek, 14. 3. 2017, 16.30 POŠ – generalka 15.30, MPZ – generalka 15.40, 19.00 OPZ – generalka 17.45.

Šoštanj, 7. 3. 2017

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

OBVESTILO

V torek, 14. 3. 2017, se bomo s pevci MPZ udeležili pevske revije Pozdrav pomladi. Koncert bo ob 16.30 v Domu kulture v Velenju. Vstopnice (4,00 €) so  v predprodaji od ponedeljka, 6.3.2017, dalje in sicer od ponedeljka do četrtka od 9.00 do 17.00 in v petek, od 9.00 do 13.00 na blagajni Festivala Velenje in eno uro pred posameznim koncertom na blagajni Doma kulture Velenje.

Pred nastopom bomo imeli še generalko, zato se bomo pred Domom kulture (vhod zadaj) zbrali ob 15.40. Za otroke, ki ne bodo imeli lastnega prevoza, bo organiziran avtobusni prevoz iz Šoštanja v Velenje in nazaj, zato Vas prosim, da  spodaj označite način prihoda in odhoda Vašega otroka. Odrezek naj do ponedeljka, 13. 3. 2017, otrok prinese nazaj v šolo (zborovodkinji). Odhod avtobusa izpred šole bo ob 15.20, povratek iz Velenja pa med 17.30 in 17.45.

zborovodkinja

Metka Berk

­­­­­­­­­­­­­­­

Moj otrok _________________________________  iz _______ razreda bo šel v

Velenje z (PROSIM OBKROŽITE)

LASTNIM PREVOZOM                                                    AVTOBUSOM

V Velenje           nazaj                                                        V Velenje            nazaj

Podpis staršev:

Šoštanj, 7. 3. 2017

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

OBVESTILO

V torek, 14. 3. 2017, se bomo s pevci OPZ udeležili pevske revije Pozdrav pomladi. Koncert bo ob 19.00 v Domu kulture v Velenju. Vstopnice (4,00 €) so v predprodaji od ponedeljka, 6.3.2017, dalje in sicer od ponedeljka do četrtka od 9.00 do 17.00 in v petek, od 9.00 do 13.00 na blagajni Festivala Velenje in eno uro pred posameznim koncertom na blagajni Doma kulture Velenje.

Pred nastopom bomo imeli še generalko, zato se bomo pred Domom kulture (vhod zadaj) zbrali ob 17.45. Za otroke, ki ne bodo imeli lastnega prevoza, bo organiziran avtobusni prevoz iz Šoštanja v Velenje in nazaj, zato Vas prosim, da  spodaj označite način prihoda in odhoda Vašega otroka. Odrezek naj do ponedeljka, 13. 3. 2017, otrok prinese nazaj v šolo (zborovodkinji). Odhod avtobusa izpred šole bo ob 17.30, povratek iz Velenja pa med 19.45 in 20.00.

zborovodkinja

Metka Berk

Moj otrok _________________________________  iz _______ razreda bo šel v

Velenje z (PROSIM OBKROŽITE)

LASTNIM PREVOZOM                                                    AVTOBUSOM

Podpis staršev:

Topolšica, 6. 3. 2017

Koroška 7

3325 ŠOŠTANJ

OBVESTILO O PEVSKI REVIJI

Spoštovani starši!

V torek, 14. 3. 2017, se bomo udeležili Medobčinske pevske revije v Velenju. Nastopamo v večernem koncertu.

Pred koncertom imamo generalko na odru, zato morajo biti učenci ob 15.30 zbrani pri vhodu na zadnji strani Kulturnega doma Velenje (parkirišče). Prosim, da pridejo točno, saj imamo takoj za tem tonske vaje na odru, brez katerih ni mogoče nastopati.

Glede na izkušnje iz prejšnjih let otroke sami pripeljete v Velenje in jih po končanem koncertu tudi pridete iskati.

Učenci naj imajo oblečene temnejše hlače ali kavbojke, obute naj imajo temne čevlje ali copatke.

Majice dobijo v šoli.

Koncert se prične ob 16.30, po otroke pridete šele ob koncu prireditve.

Priporočila s strani JSKD Velenje:

•  vstopnice (4,00 Eur) bodo v predprodaji od ponedeljka do četrtka od 9.00 do 17.00 in v petek, od 9.00 do 13.00 na blagajni Festivala Velenje in eno uro pred posameznim koncertom na blagajni Doma kulture Velenje,
  • plašči se odložijo v garderobo za obiskovalce,
  • otroke po nastopu pričakate pri vhodu na zadnji strani Kulturnega doma Velenje, ven jih bo pripeljala spremljevalka,
  • avtomobile najlažje parkirate v Mercator centru ali garažni hiši pri bazenu, kjer je parkiranje brezplačno.

Mojca Šabec, prof.

(1. objava: 6. 3. 2017, 15.08)

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Informacije staršem, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.