Zimski športni dan 7.-9. r. 2017

Sreda, 15. 2. 2017, za učence 7. in 9. razredov; četrtek, 16. 2. 2017, za učence 8. razredov smučanje Kope, pohod Šoštanj. Soglasje oz. denar do četrtka, 9. 2. 2017.

Šoštanj, 6. 2. 2017

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Spoštovani!

Od srede, 15. 2. 2017, do petka, 17. 2.2017, pripravljamo športni dan z zimsko tematiko za učence 7., 8. in 9. razredov.  Aktivnosti se bodo izvajale na Kopah in v Šoštanju. Skupaj z otrokom se lahko odločite med:   (ustrezno obkrožite!)

  1. SMUČANJE IN BORDANJE NA KOPAH (samo za samostojne smučarje in borderje); cena je 15 EUR (karta+prevoz), odhod ob 7.45 izpred šole, povratek 14.00–14.30  pred šolo.
  1. ZIMSKI POHOD NA FORTENEK ( odhod ob 7.45, povratek okoli 12.05 )

Za smučanje in bordanje  naj se prijavijo le učenci, ki so sposobni samostojnega smučanja ter uporabe vlečnic in sedežnic. Za učence do 14 leta je obvezna smučarska čelada, priporočamo pa jo tudi vsem ostalim. Pri smučanju bomo poskrbeli za varno in organizirano smučanje, spremljevalci bodo učitelji naše šole po potrebi pa tudi zunanji sodelavci (učitelji smučanja). Za zimski pohod naj bodo učenci primerno oblečeni in obuti.

Prosimo, da učenci denar za smučanje prinesejo do četrtka, 9.2.2017 (zaradi pravočasne rezervacije avtobusov). Denar in podpisano soglasje za smučanje prinesejo učenci v kabinet športne vzgoje, za zimski pohod pa svojim razrednikom.

Vodstvo šole in aktiv športnih pedagogov vam želi prijeten zimski športni dan.

 Ravnateljica:

   mag. Majda Zaversnik Puc

___________________________________________________________________________

SOGLASJE

Ime in priimek učenca:  ___________________________

Podpis staršev: __________________________________

Ravnateljica:

mag. Majda Zaveršnik Puc l. r.

 

(Skupno 20 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.