10. Šola poje – Šoštanj poje

Vabilo10SoSoPojePonedeljek, 6. 2. 2017, 17.00, avla šole.

Spoštovani!

Vabimo vas na 10. srečanje

ŠOLA POJE – ŠOŠTANJ POJE,

ki bo v ponedeljek, 6. februarja 2017, ob 17. uri v

avli Osnovne šole Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj.

Prisrčno vabljeni.

Ravnateljica OŠ:

mag. Majda Zaveršnik Puc

Nastopajoči:

MePZ Svoboda Šoštanj – zborovodkinja Anka Jazbec

Lovski kvartet Smrekovec – umetniški vodja Vesna Pirečnik

ŽePZ Lokovica –  zborovodkinja  Urša Goltnik

MoPZ Lokovica –  umetniški vodja Vesna Pirečnik

Vrtec Šoštanj – zborovodkinja Tina Slatinek

MePZ Skorno  –  umetniški vodja Vesna Pirečnik

Oktet Zavodnje –   umetniški vodja Jože Grabner

MePZ DU Šoštanj –  zborovodkinja Metka Atelšek

MoPZ KUD Ravne –   zborovodkinja mag. Tea Plazl

Vsi zbori OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj:

korepetitor: Klementina Rednak Mežnar

Otroški pevski zbor Mravljice OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanjzborovodkinja Alenka Grabner

Otroški pevski zbor OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj + Topolšica – zborovodkinja Mojca Šabec

Mladinski pevski zbor OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

–  Vsi zbori OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanjzborovodkinja Metka Berk

Šoštanj, 1. 2. 2017

Spoštovani starši!

V ponedeljek, 6. 2. 2017, vas vabimo na prireditev Šola poje, Šoštanj poje. To je že tradicionalna prireditev, na kateri sodelujejo tudi pevci šolskih zborov. Pričela se bo ob 17.00, potekala bo v avli naše šole. Otroci naj pridejo v šolo (glasbena učilnica) ob 16.00.

Vljudno vabljeni.

Metka Berk, prof.

Spoštovani starši!

V ponedeljek, 6. 2. 2017, se bomo udeležili tradicionalne prireditve Šola poje-Šoštanj poje.
Prireditev se bo pričela ob 17.00, učenci pa morajo biti v šoli v Šoštanju ob 15.50, saj imamo prej še generalko.
Po koncu prireditve lahko svojega otroka poiščete v učilnici, ki nam bo dodeljena.
Majice za nastop bodo otroci dobili v šoli, s seboj naj imajo copate ali nizke čevlje, da bodo lahko v tem hodili po šoli. Lahko imajo oblečene kavbojke ali kakšne druge temnejše hlače.

Vabljeni na prireditev.

Mojca Šabec, prof.