Prijavnice za intenzivne pevske vaje

oddati do torka, 31. 1. 2017. Prijavnica

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                     Šoštanj, 24. 1. 2017

Spoštovani starši!

Tudi v letošnjem šolskem letu bomo za pevce MPZ  organizirali INTENZIVNE PEVSKE VAJE. Izvedli jih bomo v centru CŠOD Škorpijon – Sv. Duh na Ostrem Vrhu (www.csod.si) in sicer v času od

petka, 31. 3. 2017, do nedelje, 2. 4. 2017.

Cena znaša 50 € (osnovna cena je 60,93 €, razlika se bo poravnala z izkupičkom od prodaje koledarjev). Znesek boste lahko poravnali v dveh obrokih (februar, marec) s plačilom po položnici.

V ponudbo je vključen prevoz (avtobus), vikend paket v domu Gorenje (razširjeni polni penzion). Učence bomo spremljale učiteljice  spremljevalke in zborovodkinja, ki bomo poskrbele za  varnost otrok, organizacijo dela in urnik aktivnosti.

Zaradi rezervacije prijave Vas prosim, da izpolnite spodnji del tega obvestila, pevci pa mi ga naj vrnejo do torka, 31. 1. 2017.

Prijazen pozdrav.

Metka Berk

zborovodkinja MPZ

Moj otrok,________________________________, učenec / ka ______ razreda

SE BO UDELEŽIL(A) / SE NE BO UDELEŽIL(A)  (ustrezno obkrožite) intenzivnih pevskih vaj.

Podpis staršev: __________________________