Delovna sobota

17. 9. 2016, nadomeščanje za 23. 12. 2016. V primeru slabega vremena pouk po petkovem urniku B-turnus, 6 ur. VozniRedSO17_9_2016 Sicer, ŠD 1.-8. razred: 1. in 3. r., 7. in 8. r.  pohod, 4.-6. r. atletika; 9. razred TD – Domača pokrajina.  (2. r. – pouk, pohod izvedejo v četrtek, 15. 9.) Kosilo BO 1.-9. r. Učenci LS I, II, III se bodo v vsakem vremenu udeležili delavnic, ki jih pripravlja Občina Šoštanj v okviru evropskega tedna mobilnosti 16.-22. 9. 2016. V primeru lepega vremena si bodo delavnice ogledali tudi učenci 7.-9. r. ob 10.30.
Malica velja za pohodnike tako kot je vedno na ŠD: vzamejo si jo takoj zjutraj. Ostali pa jo imate ob običajnem času.

Po končanih dejavnostih gredo vsi  učenci v matične razrede, kjer počakajo na odhode avtobusov (Šoštanjčani domov, vmes gredo učenci tudi na kosilo).

OBVESTILO

17. 9. 2016 imamo delovno soboto. Če bo vreme lepo imamo prvošolci športni dan – pohod. Odšli bomo v Lajše. Učenci naj bodo primerno obuti in oblečeni. V nahrbtniku naj imajo prigrizek, pijačo in priboljšek. Vse ostale dejavnosti potekajo po urniku (JV, OPB, kosilo). Malico imamo takoj prvo uro.

Če bo deževalo imamo petkov urnik.

Učiteljice 1. razredov

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

Šoštanj

Šoštanj, 14. 09. 2016

Spoštovani starši!

V soboto, 17. 09. 2016, bomo izvedli športni dan – POHOD v Velenje (Bela dvorana).

Učenci naj bodo primerno obuti in oblečeni. S seboj naj imajo manjši nahrbtnik s pijačo.

Malica bo v šoli.

V šolo se vrnemo okoli 12. ure.

V primeru dežja bo pouk (petkov urnik).

S spoštovanjem.

Učiteljice 3. r.

V primeru lepega vremena imajo 7. in 8. razredi v soboto zjutraj krajši pohod. Po pohodu nadaljujejo z dnevom dejavnosti (obisk trga in delavnic).

7.45 – Učenci vzamejo malico in se pripravijo na pohod
7.55 – Odhod izpred šole
Pohod smer: Šoštanj – Topolšica (šola) – igrišče na Pohrastniku – Šoštanj
10.05 – PRIHOD PRED ŠOLO

Marko Novak, prof.

V soboto, 17. 9. 2016  bomo izvedli športni dan – atletiko.

Učenci bodo tekmovali v različnih atletskih disciplinah na igrišču za šolo (skok v daljino, tek na 60 m in tek na 600 m) in na nogometnem stadionu Vila Široko (met vorteksa).

URNIK

8.00 Spremljevalci preverijo prisotnost na šolskem igrišču

9.00  malica v jedilnici

9.30 odhod na stadion Vila Široko

11.00  šolsko igrišče

1. razred:

8.00 spremljevalci preverijo prisotnost pred šolo, nato odidejo na stadion Vila Široko

9.30 prihod v šolo in malica v jedilnici

10.00  šolsko igrišče

8.00 Spremljevalci preverijo prisotnost na šolskem igrišču

9.00  malica v jedilnici

9.30 šolsko igrišče

10.30 odhod na stadion Vila Široko

12.00 šolsko igrišče

Učenci naj bodo primerno obuti, na stadionu bo namreč mokro.

aktiv ŠVZ

(Spoštovani starši!)

V četrtek, 15. 09. 2016, so imeli drugošolci 1. športni dan. (Odpravili se bomo na pohod do Bele dvorane pri velenjskem jezeru. Otroci naj bodo primerno oblečeni in obuti, s seboj naj imajo manjši nahrbtnik, vodo za odžejat in svojo malico, ker bomo šolsko odpovedali.

V primeru dežja bo potekal pouk po urniku.

Prijazen pozdrav, razredničarke 2. razredov.) Zato imajo v soboto v vsakem vremenu pouk.