ND 2. r. – Logarska dolina

Petek, 17. 6. 2016.

V petek, 17. 06. 2016, se bomo odpravili na naravoslovni dan v Logarsko dolino, kjer se bomo sprehodili po Pravljičnem gozdu.

Z avtobusom se bomo ob 7. 55 odpeljali izpred šole, v Šoštanj se bomo vrnili približno ob 13. 30. Tega dne učenci v šoli ne bodo imeli kosila (obrok je odpovedan). Malico bomo vzeli v šoli (štručko in jogurt), zato poskrbite, da bodo imeli s seboj vrečko za malico in nahrbtnik kamor jo bodo pospravili. V njem naj imajo tudi nesladkano pijačo in kakšen priboljšek.

Učenci si v tamkajšnjem penzionu lahko kupijo sladoled, zato je zaželjeno, da imajo zraven 2€, več ni potrebno.

Ker bomo hodili po gozdu priporočam, da imajo učenci s seboj zaščito pred klopi. Obuti naj bodo v športno obutev in zaščiteni pred soncem (klobuček, krema).

Razredničarke 2. razredov