Udeležitev zaključka projekta Spodbujamo prijateljstvo

Petek, 15. 4. 2016, 5. a in del 5. d. Odhod 7.30. 1. mesto.

Sanjski zaključek

Pretekli petek, 15. 4. 2016, je BTC City v Murski Soboti gostil zaključni dogodek natečaja Spodbujamo prijateljstvo za vzhodno slovensko regijo.

Na tem natečaju so sodelovali tudi učenci 5. a razreda ter nekaj učencev 5. d razreda naše šole. Predstavili so se s plakati in maketo prijateljskega športnega dogodka.

Med množico unikatnih izdelkov je bila izbrana naša maketa, ki so jo ustvarili učenci 5. a razreda. Z njo so se uvrstili na zasluženo prvo mesto.

Če boste med prvomajskimi prazniki hodili kaj po Prekmurju, si lahko razstavo izbranih del ogledate v galeriji BTC Murska Sobota. Tam bo postavljena en mesec.

Vsem učencem še enkrat hvala za vložen trud in iskrene čestitke za sijajen dosežek. Ponosna sem na vas.

Vaša razredničarka Bojana

V petek, 15.4.2016, se bodo učenci  5. a razreda in nekaj učencev 5. d razreda udeležili razstave in  prireditve v Murski Soboti, kjer se bo odvijal zaključek projekta Spodbujamo prijateljstvo.   Projekt je del programa Šole sobivanja, ki združuje  projekte z različnih področij trajnostnega razvoja, in so v njem sodelovali tudi naši učenci s svojimi unikatnimi izdelki.

Odhod  izpred šole je  ob 7.30, vrnitev pa okrog 13.30.

Učiteljica Bojana Turnšek Prah

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Razvijamo medkulturnost. Zaznamek za trajno povezavo.