Smrekice in voščilnice

Na Velenjskem gradu so 8. 12. 2015 krasili novoletne jelke tudi učenci iz 4. b in POŠ Topolšica. Obenem pa so bili razglašeni tudi rezultati natečaja Novoletna voščilnica. Med nagrajenimi je tudi voščilnica Lare Ostervuh. Razstavljenih je še nekaj voščilnic, ki so jih učenci izdelovali pod mentorstvom Nine Ploštajner.

Prvošolci naše šole smo tudi letos sodelovali v nagradnem natečaju, ki sta ga razpisala MEDEX in HOFER z naslovom “DELUJ EKO – OHRANI ČEBELO IN SMREKO”.

Med vsemi sodelujočimi po Sloveniji je bila smrekica, ki jo je okrasil 1. c razred izbrana med 100 nagrajenimi in je v mesecu decembru razstavljena v poslovalnici HOFER na Partizanski cesti v Velenju.

Prejeli bomo nagrado – medeni paket z izdelki obeh organizatorjev v vrednosti 100 €. BRAVO!!!!

Mentorici: Mateja Čokelc in Saša Kokol

Ta vnos je bil objavljen v Likovni natečaji, Natečaji, Učenci. Zaznamek za trajno povezavo.