Šolska svetovalna služba

ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA

Temeljna naloga šolske svetovalne službe je pomoč in podpora učencem in staršem s ciljem, da se vsakokrat znova zagotovi optimalne pogoje za napredovanje v razvoju in učenju.

Kadar ste starši v skrbeh za svojega otroka, ker se v šoli ne počuti dobro, ker ima učne težave, ker morda sam ni kos učenju in prihaja v spor s sošolci ali učitelji, ima težave doma ali sam s seboj, se obrnite na šolsko svetovalno službo.

V svetovalni službi se lahko oglasite vsak dan od 7.00 do 14.30, v času popoldanskih govorilnih ur ali individualno po dogovoru.

Prepis učenca na drugo šolo:

Starše prosimo, da šolski svetovalni službi pisno sporočijo prepis otroka na drugo šolo najkasneje do 1. julija.

Vsako spremembo osebnih podatkov (naslov, telefon, priimek) sporočite v 14 dneh po spremembi svetovalni službi.

Svetovalni delavki:

Jelka Peterlin, prof. (5.-9. r.) e-naslov tel. 898 66 10

Maja A. Požegar, univ. dipl. psih. (1.-4. r.) 898 66 12

Ta vnos je bil objavljen v Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.