KD 3. r. – Noč branja 2020

Četrtek, 20. 2. 2020, 19.00 na petek 21. 2. 2020.

BRATI POMENI POČETI PODVIGE.

(Tone Pavček)

Šoštanj, 6. februar 2020

DRAGI TRETJEŠOLEC!

Vabim te na Noč branja na OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj. Dogodek se bo zgodil v četrtek,

1. 2. 2020, ob 19. uri, zaključil pa se bo v zgodnih jutranjih urah 21. 2. 2020.

Razredničarka

OBVEZNA »OPREMA«: vstopnica (tvoja najljubša knjiga), baterijska svetilka, pižama, spalna vreča, igrača za spanje, zobna ščetka in pasta, veliko dobre volje in zvedavosti.

Spoštovani starši!

»Noč branja« je preverjena metoda za spodbujanje otrok k branju. Učenci v dobi odraščanja vedno manj berejo oziroma velikokrat ne berejo radi. Želimo jih pritegniti k branju, jim približati knjigo in jim pokazati, kako se lahko ob knjigi odlično zabavamo in družimo.

Cilji »NOČI BRANJA«:

• Doživeti branje kot dogodek.
  • Poudariti pomen knjige za kakovostno preživljanje prostega časa.
  • Razvijati veselje do branja in kreativnosti ter kritično razmišljati ob/po branju.
  • Družiti se.

Dobimo se pred šolo ob 18.55. Učenci bodo imeli v času trajanja noči branja na šoli 1 obrok, in sicer večerjo (0,80 €). Obrok bo obračunan na položnici za šolsko prehrano.

V petek nato nadaljujemo s poukom. Imeli bomo kulturni dan, z delom pa bomo zaključili ob 11.15. Ker bomo prijetno utrujeni, imeli bomo tudi veliko prtljage, je zaželeno, da pridete po otroke ob 11.30.

Hvala!

Soglasje odrežite in oddajte razredničarki.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

SOGLASJE

Moj otrok __________________________________ se bo udeležil Noči branja. Stroške dodatnega obroka bom poravnal po položnici.

Podpis staršev: _________________________

(Skupno 1.099 obiskov, današnjih obiskov 1)