Pohod ml. po Trški poti

Sobota, 19. 10. 2019, 8.45 Tresimirjev park.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Šoštanj, 16. 10. 2019

VABILO

Spoštovani planinci in starši!

V soboto, 19. 10. 2019, bomo šli na prvi planinski pohod v tem šol. l. Pohod organizirata PD Šoštanj in KS Šoštanj, odpravili pa se bomo po TRŠKI POTI, ki se razteza po meji nekdanjega trga Šoštanj. Ob 8.45 se bomo dobili pri Tresimirjevem parku v Šoštanju. Pot bomo zaključili približno ob 13.30. Ob prihodu na cilj bosta organizatorja poskrbela za malico. Kljub vsemu priporočam, da imate s seboj nahrbtnik s pijačo in sendvičem. Seveda pa ne pozabite na primerno obleko in obutev.

Pohod bo ob vsakem vremenu.

 

Mentorica: Mateja Čokelc, prof.

 

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

Učenec ________________________ iz ________ razreda se bo izleta udeležil .

Št. udeležencev: ______.

 

Podpis staršev:

 

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.