Sestanek staršev pevk in pevcev MPZ

Četrtek, 3. 10. 2019, učilnica GUM – pritličje.

Prošnja za donatorstvo

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 26. 9. 2019

 

Spoštovani starši pevk in pevcev MPZ.

S člani interesne dejavnosti MPZ smo si za letošnje šolsko leto zastavili zelo visoke cilje. Največji izziv bo seveda mednarodno tekmovanje  EMJ Neerpelt v Belgiji. Brez vaše podpore jih seveda ne bomo uspeli uresničiti. Zato vas vabim na sestanek, ki bo v četrtek, 3. 10. 2019, ob 17.00 v učilnici glasbene umetnosti, kjer se bomo lahko pogovorili o naših načrtih in načinu izpeljave le teh.

Vljudno vabljeni.

Metka Berk,

zborovodkinja

(Skupno 133 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.