TD 8. r.: Muzej Bistra, Hiša eksperimentov, Botanični vrt

Sreda, 18. 9. 2019, 7.00-19.30.

OSNOVNA ŠOLA  KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA ŠOŠTANJ

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 9. 9. 2019

OBVESTILO

Spoštovani starši!

V sredo, 18. septembra 2019, bomo izvedli tehniški dan v obliki ekskurzije za učence osmih razredov. Ekskurzija bo potekala po osrednji Sloveniji. Odhod izpred šole bo ob 7.00. Pot nas bo vodila na Vrhniko, kjer bomo obiskali Tehniški muzej Slovenije (Bistra). Nato bomo pot nadaljevali v  Ljubljano, kjer si bomo ogledali zanimive eksperimente v Hiši eksperimentov. Sledila bo vožnja do Botaničnega vrta, kjer bomo uživali v naravi Botaničnega vrta.

Predviden prihod v Šoštanj je okoli 19.30 ure.

Cena na učenca je 21,00 EUR in vključuje prevoz, vodenje in vse vstopnine po programu.

Vaš otrok naj bo vremenskim razmeram primerno oblečen in obut. S seboj naj ima le toliko denarja, da si lahko privošči spominek, razglednico, sladoled ipd. Prevelike vsote denarja, odvečne, nepotrebne in dragocene stvari naj ne nosi s seboj. Na ta dan učenci v šoli nimajo malice, zato naj ima otrok s seboj sendvič, sok, sadje ipd., nikakor pa ne energijskih pijač.

Prosimo vas, da se s svojim otrokom temeljito pogovorite o obnašanju na ekskurziji.

Hvala za razumevanje.

Razredničarke 8. razredov: Marica Rožič, 8.a, Ana Velički, 8.b,  Mija Žagar, 8.c

(odreži)

___________________________________________________________

Starši s svojim podpisom zagotavljamo, da smo se s svojim otrokom pogovorili o vedenju na ekskurziji, in s tem potrjujemo, da se zavedamo odgovornosti.

Ime in priimek otroka: ________________________

Podpis staršev: _____________________________