Kolesarski izpit 5. r. – praktična vožnja

Ponedeljek, 17. 6. 2019.

 

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

Šoštanj

 

Datum: 10. 6. 2019

Spoštovani starši!

V ponedeljek, 17. 6. 2019, imajo petošolci kolesarski izpit (praktično vožnjo). Zjutraj morajo svoja kolesa pripeljati v šolsko kolesarnico. Vsako kolo naj ima ključavnico, da jih bodo učenci lahko zaklenili. Učenci naj ne pozabijo na kolesarske čelade.

S praktično vožnjo začnejo okrog osmih. Po opravljeni vožnji nadaljujejo s poukom po urniku oziroma z dnevom dejavnosti. Učenci se po končanem pouku še ne smejo sami s kolesom peljati domov, zato prosimo, da poskrbite za varen prevoz otrok in koles nazaj domov.

Če imate še kakšno vprašanje v zvezi z izpitom, ga posredujte razredničarki preko učenca ali po e-asistentu.

Lep pozdrav,

razredničarke petošolcev

 

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.