Planinski pohod st. planincev na Čemšeniško planino

Sobota, 23. 3. 2019, 8.00 avtobus izpred šole.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška c. 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 12. 3. 2019

OBVESTILO

Spoštovani starši!

V soboto, 23. 3. 2019, planiramo planinski izlet na Čemšeniško planino. Z avtobusom se bomo peljali malo naprej od Trojan. Nato se bomo odpravili po markirani poti do planinskega doma Dr. Franca Goloba na Čemšeniški planini (1120 m). Spremljal nas bo planinski vodnik, ki nam bo razkazal bližnje in daljne vrhove. Hodili bomo približno 5 ur. Pot ni zahtevna.

Ne pozabite se primerno obleči in obuti, v nahrbtniku naj bo dovolj pijače in jedače, tudi kaj dodatnih oblačil, da se lahko preoblečete. Planinski dnevnik ali izkaznica z znamkico (plačana članarina za leto 2019) ter torbica s prvo pomočjo tudi sodijo v nahrbtnik. Dobrodošle bodo tudi pohodne palice.

ODHOD: sobota, 23. 3. 2019 ob 8.00 izpred šole,

PRIHOD: okoli 16.00.

Polovična cena prevoza je 8 €, drugo polovico krije PD Šoštanj. Prosimo, če poravnate stroške pred izletom.

Hvala za razumevanje!

Danica Švarc in Mateja Drev Sem,

mentorici planinskega krožka

 

Učenec_________________________________________, iz _____ razreda se bo udeležil planinskega izleta na Čemšeniško planino.

  Podpis staršev:

 

 

 

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.